24
maj
2016
Garść radości czy szczypta złości
W optymistycznym przedszkolu wszyscy uczymy się życzliwości, empatii, przyjaźni, wzajemnego szacunku, wyrażania swoich emocji i uczuć.
Realizując projekt ,,Garść radości czy szczypta złości ” wspólnie uczyliśmy się jak okazywać i wyrażać swoje emocje i uczucia. Z prac wykonanych przez dzieci powstała mapa naszych emocji i uczuć, a także galeria ,, uśmiechu i radości ”, którą z zachwytem podziwiali rodzice. Poprzez takie zabawy dzieci zdobywają umiejętności odbioru, a także okazywania stanów emocjonalnych, poznają sposoby rozładowania napięć oraz panowania nad emocjami.




































